Увага!!!
Маємо серйозну та важливу інформацію!

Ми довго вирішували, чи надавати цій темі публічного розголосу, але на нашому місці може опинитсь кожен волонтер!

Отже, до одного з наших волонтерів приходили з обшуком представники Запорізького УКП (КР) РУНП. Підстава – підозра від слідчого в продажу зброї по інформації із невідомого джерела. Ухвала слідчого судді і протокол обшуку були складені з явними порушеннями – у протоколі фігурує невідомий понятий, у якого в ході протоколу змінюється ім`я, в ухвалі суду – запит на проведення обшуку зовсім за іншою адресою,але суд ухвалює обшук за адресою нашого волонтера. Звісно,о в ході обшуку нічого знайдено не було.

Ми вважаємо, що це – спроба фабрикації карної справи проти волонтера та дискредитації всього волонтерського руху та наших волонтерів зокрема.

Більше того, за дивним співпадінням, діючому пілоту довелося перервати виконання бойових завдань і виїхати з сектору в районі Світлодарська додому для вирішення цієї справи якраз напередодні активних бойових дій на Світлодарській дузі.

Ми безпосередньо звернулися до міністра МВС та за допомогою Народного депутата України, Матузко О.О., – до Генерального прокурора України.

Ми вимагаємо проведення перевірки з метою виявлення джерела неправдивої інформації та притягнення його до відповідальності за наклеп.У разі відмови видати джерела, то особою вважати слідчого, що подав запит про обшук – Іванову А.А.

P.S. Вчора у Верховній Раді, з трибуни було зачитане депутатське звернення до Генерального прокурора Ю.В. Луценка.

Ми не можемо про це не говорити, бо цей випадок може бути тільки початком і кожен з нас може опинитися в подібній ситуації. Боротись ми можемо з цим саме за допомогою розголосу, саме тому просимо поширювати цю інформацію!